ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 31.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -0 нових випадків  ГРЗ (одужало -6) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 4.

ВОДІЙСЬКЕ ПОСВІДЧЕННЯ, ТЕХПАСПОРТ ТА СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК У ДІЇ ВІДТЕПЕР НА РІВНІ З ПАПЕРОВИМИ

Україна стає світовим лідером із цифрових документів. Тепер електронні водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у застосунку Дія приймаються на рівні з паперовими. Уряд схвалив відповідні постанови.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 30.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -2 нових випадків  ГРЗ (одужало -4) , захворіло на Covid 19 – 1 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 4.

ЗАСТОСУВННЯ ПРОГРАМНИХ РЕЄСТРАТОРІВ РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ (ПРРО)

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) регулюються Законом України від 06 липня 1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

ХТО МАЄ ОБОВ’ЯЗКОВО ВАКЦИНУВАТИСЯ НА СУМЩИНІ ДО 17 СІЧНЯ?

Як повідомила під час відеоселекторної наради із головами райдержадміністрацій та громад заступник голови Сумської облдержадміністрації Олена БОЙКО, МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 29.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -2 нових випадків  ГРЗ (одужало -4) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -1), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 3.