МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ РІЗНІ ВАРІАНТИ ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Наближається 1 вересня – День знань. Щоб запобігти поширенню COVID-19, Міністерство охорони здоров’я України пропонує розглянути різні варіанти організації початку 2021-2022 навчального року і дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів

З нагоди святкування Дня Незалежності України в Свеській громаді відбулися святкові заходи

Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє - День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що нас багато та ми незламні, незважаючи на будь-які перешкоди.

Орлівка відсвяткувала день села

22 серпня 2021року відбулось урочисте святкування Дня села Орлівка, що входить до Свеської територіальної громади. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.