ЗВЕРНЕННЯ депутатів Сумської обласної ради до жителів області

В ході засідання одинадцятої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання, що відбулася 16 лютого поточного року, обласні депутати розглянули проект звернення депутатів Сумської обласної ради до жителів області, поданий депутатською фракцією «СЛУГА НАРОДУ» та з метою забезпечення суспільної єдності, протидії поширенню панічних настроїв, дотримання громадянами звичного способу життя та суспільного спокою, підтримання нормальної економічної діяльності, прийняли відповідне рішення.

Неврологічні прояви коронавірусної хвороби

Коронавірусна хвороба COVID-19 може мати різні прояви та наслідки для здоров'я. Зокрема, вона у першу чергу впливає на серцево-судинну та дихальну системи. Водночас, як і під час хвороби, так і після одужання можуть спостерігатися неврологічні та психічні ускладнення.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

«Медіаграмотність держслужбовців Сумської області»

За підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації 15.02.2022 в рамках проєкту «Медіаграмотність держслужбовців Сумської області», що реалізується громадською організацією «Бюро аналізу політики» за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), відбулась презентація тематичних відеороликів, що стосуються дезінформації та фейків.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ПЕРІОД ПЕРЕБУВАННЯ ОСОБИ В ДЕКРЕТНІЙ ВІДПУСТЦІ

Згідно ст. 24 Закону України від 09.07.2003 р. № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» установлено, що страховий стаж після набрання чинності цим Законом обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.