З Днем Незалежності України!!!

День Незалежності України — головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави. У цю важку годину свято Незалежності України набуває особливого значення, адже боротьба й досі триває, і боротьба ця кривава й несправедлива. Але ми твердо знаємо, що українці мають незламний дух і ворог буде переможений і знищений! Ми знаємо, що наші діти будуть жити у вільній, квітучій та заможній Україні. Зі святом Незалежності України!

З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України.  4 вересня 1991 року національний синьо-жовтий прапор замайорів над Верховною Радою України.  28 січня 1992 року Державний Прапор України затверджений Верховною Радою України. Державний Прапор як символ нашої країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви - блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей. День Державного Прапора та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з'явилася незалежна Україна із своїми державними символами. Нині в умовах агресії з боку росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Воля українцям завжди давалась надто дорогою ціною. Нажаль і сьогодні незалежність оплачується життями справжніх героїв - захисників і захисниць України, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором. Дорогі земляки! Від щирого серця бажаю всім міцного здоров'я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги. І,  звичайно ж,  миру і процвітання всім нам після перемоги! З повагою, селищний голова Сергій КИРКАЧ.

Сто років - майже вічність!

Сто років для світу – це маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами.  22.08.2022 року святкувала свій 100- річний ювілей мешканка смт. Свеса Шосткинського району ЯМАЄВА АНТОНІНА ТИМОФІЇВНА. З найщирішими привітаннями до ювілярки завітали селищний голова Сергій КИРКАЧ та  перший заступник голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксана ТАРАСЮК, які привітали Антоніну Тимофіївну зі 100-річним ювілеєм та побажали міцного здоров’я та Божого благословення, радості й благополуччя.  Але, незважаючи на поважний вік, ювілярка своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення. Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями.