ДЛЯ ГРОМАДЯН

09 Лютого, 2021 р., 11:15
Адреса органів вищої влади: 01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Кабінет Міністрів України. 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Адміністрація Президента України.
09 Лютого, 2021 р., 11:10
      Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
09 Лютого, 2021 р., 11:00
Інформація щодо написання електронного звернення
09 Лютого, 2021 р., 10:53
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!      З метою оперативного реагування на звернення мешканців громади щодо неправомірних дій, порушень чинного законодавства посадовими особами місцевого самоврядування з питань що належать до повноважень селищної ради запроваджено  «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»    за номером  6-20-77 "Телефон довіри" працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15 години, п'ятниця - з 8:00 до 16:00 години
09 Лютого, 2021 р., 10:27
«Гаряча» телефонна лінія Свеської селищної ради працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15 години, п'ятниця - з 8:00 до 16:00 години за номером 6-20-77.
09 Лютого, 2021 р., 10:06
Важливий пріоритет у роботі влади – розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу.