"Ямпільське бюро правової допомоги" Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

19 Липня, 2021 р., 09:02
«Земельне правопросвітництво для жителів с. Княжичі»
01 Липня, 2021 р., 15:45
Довіреність - універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи – довірителя.
01 Липня, 2021 р., 15:41
В рамках програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» фахівчиня Ямпільського бюро правової допомоги  Альбіна Полтора на базі Ямпільської центральної публічної бібліотеки провела правопросвітницький захід на тему: «Порядок виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власникам земельних часток (паїв)».           «Відповідно до чинного законодавства України для того щоб виділити в натурі (на місцевості) земельної ділянки власникам земельних часток (паї) власники земельних часток (паїв)  звертаються до відповідної сільської, селищної, міської ради із заявою про виділення належних їм земельних часток (паїв)  у натурі (на місцевості) та отримують в сільській, селищній, міській раді рішення щодо виділення земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості). Наступним кроком це є розробка проекту землеустрою, який в подальшому підлягає погодженню. Після погодження земельній ділянці присвоюється кадастровий номер та видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Останнім етапом - це є реєстрація права власності на земельну ділянку. Для того, щоб зареєструвати земельну ділянку необхідно звернутися до державного реєстратора або до будь-якого нотаріуса», - поінформувала Альбіна Полтора.                                                             Також в кінці заходу присутні мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані та обґрунтовані відповіді на них.