Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров'ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і, навіть, на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше.

В рамках програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» фахівчиня Ямпільського бюро правової допомоги  Альбіна Полтора на базі Ямпільської центральної публічної бібліотеки провела правопросвітницький захід на тему: «Порядок виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власникам земельних часток (паїв)».           «Відповідно до чинного законодавства України для того щоб виділити в натурі (на місцевості) земельної ділянки власникам земельних часток (паї) власники земельних часток (паїв)  звертаються до відповідної сільської, селищної, міської ради із заявою про виділення належних їм земельних часток (паїв)  у натурі (на місцевості) та отримують в сільській, селищній, міській раді рішення щодо виділення земельних часток (паїв) у натурі (на місцевості). Наступним кроком це є розробка проекту землеустрою, який в подальшому підлягає погодженню. Після погодження земельній ділянці присвоюється кадастровий номер та видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Останнім етапом - це є реєстрація права власності на земельну ділянку. Для того, щоб зареєструвати земельну ділянку необхідно звернутися до державного реєстратора або до будь-якого нотаріуса», - поінформувала Альбіна Полтора.                                                             Також в кінці заходу присутні мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані та обґрунтовані відповіді на них.