Свеська громада

Сумська область, Шосткинський район

Протоколи зборів співвласників багатоквартирних будинків

Інформацію розміщено 11.06.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, №11 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 11 по вул. Неплюєва)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, № 11 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 11 по вул. Неплюєва з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 28.05.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, №9 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 9 по вул. Неплюєва)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, № 9 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 9 по вул. Неплюєва з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, №13 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 13 по вул. Неплюєва)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Неплюєва, № 13 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 13 по вул. Неплюєва з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 10.05.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, №1 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 1 по вул. Центральна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, № 1 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 1 по вул. Центральна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, №5 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 5 по вул. Центральна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, № 5 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 5 по вул. Центральна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 26.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №1 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 1 по вул. Софіївська)

Інформацію розміщено 25.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Грушевського, №27а (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 27а по вул. Грушевського)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Грушевського, № 27а (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 27а по вул. Грушевського з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Привокзальна, №4а (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 4а по вул. Привокзальна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Привокзальна, № 4а (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 4а по вул. Привокзальна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, №5 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 5 по вул. Довженка)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, № 5 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 5 по вул. Довженка з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 24.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, №4 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 4 по вул. Соборна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, № 4 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 4 по вул. Соборна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, №7 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 7 по вул. Центральна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, № 7 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 7 по вул. Центральна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 19.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Грушевського, №27 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 27 по вул. Грушевського)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Грушевського, № 27 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 27 по вул. Грушевського з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, №3 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 3 по вул. Соборна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, № 3 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 3 по вул. Соборна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 17.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, №1 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 1 по вул. Соборна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, № 1 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 1 по вул. Соборна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, №2 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 2 по вул. Заводська)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 2 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 2 по вул. Заводська з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженко, №6 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 6 по вул. Довженко)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженко, № 6 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 6 по вул. Довженко з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 16.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №2 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 2 по вул. Софіївська)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, № 2 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 2 по вул. Софіївська з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, №4 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 4 по вул. Довженка)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, № 4 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 4 по вул. Довженка з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Привокзальна, №4 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 4 по вул. Привокзальна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Привокзальна, № 4 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 4 по вул. Привокзальна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Центральна, №2 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 2 по вул. Центральна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Цетральна, № 2 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 2 по вул. Центральна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням )

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №4 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 4 по вул. Софіївська)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, № 4 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 4 по вул. Софіївська з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 15.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №. 6 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 6 по вул. Софіївська)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, № 6 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 6 по вул. Софіївська з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням )

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, № 3а (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 3а по вул. Соборна)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, № 3а (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком №3а по вул. Соборна з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням )

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, № 7 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 7 по вул. Довженка)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Довженка, №7 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком №7 по вул. Довженка з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням )

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 12 (Визначення управителя багатоквартирного будинку № 12 по вул. Заводська)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 12 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком № 12 по вул. Заводська з МППП "Нектар" та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 10.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Привокзальна, №2 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул.Привокзальна, №2 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, №4 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, №4 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Менделєєва, №25 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Менделєєва, №25 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, №2 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Соборна, №2 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №5 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, №5 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, №14 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, №14 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Інформацію розміщено 08.04.2019

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 6 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 6 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 8 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 8 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 10 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. Заводська, № 10 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. вул. М. Коцюбинського, №1 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. М. Коцюбинського, №1 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. М. Коцюбинського, №№3 (Визначення управителя багатоквартирного будинку)

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку по вул. М. Коцюбинського, №3 (Визначення уповноваженої особи для заключення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком та здійснення контролю за його виконанням)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь