Вимоги для  призначення житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»   доповнено вимоги для  призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, тощо.

23.09.2020р. Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» та скасовано постанову Кабінету Міністрів Украї

23.09.2020р. Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» та скасовано постанову Кабінету Міністрів України  від 29.04.2004р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».

Стартував проект «Почуй мене»

Із 5 березня 2021 року  Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією  “Громадський рух “Соціальна єдність” реалізується пілотний проєкт “Почуй мене”, спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.