ПРАВО ГРОМАДЯН НА СВОЄЧАСНІСТЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 19.10.2021 13:09

З метою підвищення правової поінформованості щодо нового механізму реалізації права людини на отримання відповідних видів держаної соціальної підтримки, у рамках парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина  на виконання пунктів 14.3,14.4 плану заходів з реалізації стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснювався безвиїзний (дистанційний) моніторинг.

Результати моніторингу на підставі опрацювання отриманої від Міністерства соціальної політики України, Міністерства цифрової трансформації України, ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» та від обласних державних адміністрацій і територіальних громад відображені у звітах (додається), (додається).

Розроблено інформаційні матеріали на тему: «Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення» (додаються).