13 Вересня, 2021 р., 14:00
          Відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Свеського комунального закладу «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.      Найменування і місцезнаходження закладу культури.       Свеський комунальний заклад «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області (41226, Сумська область, Шосткинський район, смт Свеса вул. Центральна, 6). Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.       Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка: - за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; - має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; - є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.  Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу  подають такі документи: - заяву про участь у конкурсі; - згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; - копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; - два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.                       Прийом документів здійснюється з 30 серпня 2021 року по 28  вересня 2021 року включно, за адресою:
13 Серпня, 2021 р., 09:41
     12 серпня в приміщенні Свеської селищної ради о 12.00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.
09 Серпня, 2021 р., 11:56
    Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  директора КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.
29 Липня, 2021 р., 13:28
     28 липня в приміщенні Свеської селищної ради о 9.00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних  послуг» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області. З протоколом засідання конкурсної комісії та відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/IsViE0D5hms
01 Липня, 2021 р., 08:55
Свеська селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.
30 Червня, 2021 р., 09:17
         29 червня в приміщенні Свеської селищної ради о 12.30 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області. З відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/1Jexz4TyfGs