РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА СВЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

12 серпня в приміщенні Свеської селищної ради о 12.00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Увага!!! Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  директора КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Увага!!! Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади  директора КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Результати конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних  послуг» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області

Результати конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області

28 липня в приміщенні Свеської селищної ради о 9.00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних  послуг» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області. З протоколом засідання конкурсної комісії та відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/IsViE0D5hms

Свеська селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Свеська селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

29 червня в приміщенні Свеської селищної ради о 12.30 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області. З відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/1Jexz4TyfGs

Свеська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області та Орлівського навчально-виховного закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.