Громадські обговорення

ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ
СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ"

ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ:

Про ліквідацію Княжицької філії Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей»  Свеської селищної ради Шосткинського району  Сумської області (Оприлюднено 07.06.2021)

10 Листопада, 2021 р., 13:57
      Відповідно до розпорядження Свеського селищного голови від 08 листопада 2021 року №140-ОД "Про проведення громадських обговорень кандидатур старост у Свеській селищній раді" на території старостинських округів Свеської селищної ради: