Розпочато громадське обговорення щодо Положення про комунальну установу Сумської обласної ради "Свеський психоневрологічний інтернат" в новій редакції.

Організатор громадського обговорення – КУСОР «Свеський психоневрологічний інтернат».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 13.03.2024 року за:

-поштовою адресою: 41100, вул. Озерна, буд. 22, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область;

- електронною адресою: svesa-pi@dszn.sm.gov.ua

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

41100, вул. Озерна, буд. 22, м. Шостка, Шосткинський район, Сумська область;

електронною адресою: svesa-pi@dszn.sm.gov.ua

телефон: (068) 080 97 78

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: Карпенко Ірина Олексіївна – інспектор відділу кадрів КУСОР Свеський психоневрологічний інтернат.

Після закінчення громадського обговорення його результати впродовж  14 днів будуть оприлюднені на сайті Свеської селищної ради.