З метою врахування думки громадськості щодо створення офіційної символіки Свеської селищної територіальної громади, відповідно до розпорядження Свеського селищного голови від 20.12.2023 №  133 - ОД «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки» (зі змінами від 08 квітня 2024 року № 33-ОД) та розпорядження  Свеського селищного голови від 08 квітня 2024 року № 34-ОД «Про Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт на створення офіційної символіки Свеської селищної територіальної громади» проводиться громадське обговорення конкурсних робіт.

Громадське обговорення триватиме з 10 квітня до 10 травня 2024 року.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надати пропозиції щодо офіційної символіки (герб та прапор) Свеської селищної територіальної громади до Свеської селищної ради на електронну адресу 04390133@svesa-rada.gov.ua з позначкою «Офіційна символіка Свеської селищної територіальної громади» або взяти участь в голосуванні.

Форма для електронного голосування: https://forms.gle/LnjrtiT8RFZkAF2S7

Результати проведення громадського обговорення  будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Свеської селищної ради у визначений чинним законодавством термін.

На громадське обговорення подаються наступні роботи:

Конкурсний проект Герба Свеської селищної територіальної громади

варіант 1

Конкурсний проект Герба Свеської селищної територіальної громади

варіант 2

Опис елементів проекту Герба Свеської селищної територіальної громади

Конкурсний проект Прапора Свеської селищної територіальної громади (зображення малого герба на прапорі буде залежати від обраного варіанту)Фото без опису

Опис елементів проекту Прапора