Звіт

за результатами проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Свеської селищної територіальної громади

З метою залучення представників громадськості до розгляду питання щодо перейменування вулиць та провулків на території Свеської селищної територіальної громади, назви та об’єкти, яких вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно - територіальних одиниць держави - агресора, викривляють історію України тощо, організатором громадського обговорення - виконавчим комітетом Свеської селищної ради 26.01.2023 року було прийнято рішення № 32 пр. 31 «Про проведення  громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Свеської селищної територіальної громади», відповідно до якого з 01 лютого 2023 року по 03 квітня 2023 року у формі електронної консультації проводилось громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Свеської селищної територіальної громади (із зазначенням переліку назв об’єктів топоніміки Свеської селищної територіальної громади, які пропонуються до перейменування).

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території Свеської селищної територіальної громади 31 січня 2023 року було розміщено на сайті Свеської селищної ради у розділі «Громадянину/Громадські обговорення».

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення надходили до селищної ради у письмовій та усній формі (із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подавала) за:

-поштовою адресою: 41226, вул. Грушевського, буд. 31, смт Свеса, Шосткинський район, Сумська область;

- телефоном: (096) 89 73 146.

Всього до Свеської селищної ради надійшло 6 пропозицій від мешканців громади, з яких 5 отримано поштою та 1 в телефонному режимі, а саме від:

Лесняка В.Г. (07.02.2023 року, поштою) щодо перейменування вулиць в смт Свеса (без зазначення конкретних назв об’єктів топоніміки) на вул. Миколи Деревенька, вул. Леоніда Ситара, вул. Олександра Мілютіна;

мешканців вул. Суворова в смт Свеса (21-ї особи, 09.02.2023 року, поштою) щодо перейменування вул. Суворова в смт Свеса на вул. Озерну;

Лесняка В.Г. (07.02.2023 року, по телефону) щодо перейменування вулиць в смт Свеса: вул. Матросова на вул. Олександра Мілютіна, вул. Пушкіна на                   вул. Миколи Деревенька, вул. Прокоф’єва на вул. Леоніда Ситара;

Козюлі О.О. (01.03.2023 року, поштою) щодо перейменування вулиць в смт Свеса: вул. Пушкіна на вул. Миколи Деревенька, вул. Прокоф’єва на                          вул. Леоніда Ситара, вул. Матросова на вул. Олександра Мілютіна, вул. Кошового на вул. Павла Макаренка;

мешканців вул. Ціолковського в смт Свеса (41-ї особи, 02.03.2023 року, поштою) щодо перейменування вул. Ціолковського в смт Свеса на вул. Лугову;

Козюлі О.О. (16.03.2023 року, поштою) щодо перейменування вулиць в смт Свеса: вул. Пушкіна на вул. Миколи Деревенька, вул. Прокоф’єва на вул. Леоніда Ситара, вул. Матросова на вул. Олександра Мілютіна, вул. Кошового на вул. Павла Макаренка, вул. Софіївська на вул. Вячеслава Михайлика (обговорення щодо перейменування вул. Софіївська не проводилось, однак в пропозиції зазначено, що вона розповсюджується на назви інших вулиць, які підлягають перейменуванню).

Анонімні пропозиції (зауваження) до Свеської селищної ради не надходили.

Спеціаліст ІІ категорії сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного  захисту   апарату   Свеської

селищної ради і виконавчого комітету                        Інна ВИСОЧАНСЬКА