Свеська громада

Сумська область, Шосткинський район

Оголошення

Розміщено 12.03.2021

         Повідомлення  щодо  оприлюднення  проекту рішення

 «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання  приватного сектору масиву «Першотравневе» смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»

         Аналіз з регуляторного впливу запропанованого проекту рішення

 «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання приватного сектору масиву «Першотравневе»  смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»

         Порівняльний  аналіз   ПЛАНОВИХ  КАЛЬКУЛЯЦІЙ

витрат  на послуги з водопостачання для населення  масиву  «Першотравневе»

смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»  між 01.01.2019р. – та 01.04.2021 р.

 

           Повідомлення  щодо  оприлюднення  проекту рішення

 «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання  приватного сектору для  населення, бюджетних організацій, інших споживачів та для мешканців будинків № 27, № 27а по вул. Грушевського смт. Свеса

по ПП «Аква Майстер»

           Аналіз з регуляторного впливу запропанованого проекту рішення

 «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання приватного сектору для населення, бюджетних організацій, інших споживачів та для мешканців будинків № 27, № 27а по вул. Грушевського   смт. Свеса

по ПП «Аква Майстер»

           Порівняльний  аналіз   ПЛАНОВИХ  КАЛЬКУЛЯЦІЙ

витрат  на послуги з водопостачання

для населення,  бюджетних установ та інших споживачів

смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»  між 01.11.2020р. – та 01.04.2021 р.

*****************************************************************************************

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, що розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/.
Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Інформація на Гіді державних послуг є актуальною та такою, що відповідає чинному законодавству України.

Детальна інформація за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1Yh-M1KDbETKNDAq-BauF0XiG0pToRlyN

*****************************************************************************************

 

*****************************************************************************************

Розміщено 01.10.2020

Повідомлення  щодо  оприлюднення  проекту рішення «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання  приватного сектору для  населення, бюджетних організацій, інших споживачів та для мешканців будинків № 27, № 27а по вул. Грушевського смт. Свеса  по ПП «Аква Майстер»

Аналіз з регуляторного впливу запропанованого проекту рішення «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги з  водопостачання приватного сектору для населення, бюджетних організацій, інших споживачів та для мешканців будинків № 27, № 27а по вул. Грушевського смт. Свеса  по ПП «Аква Майстер»

Повідомлення  щодо  оприлюднення  проекту рішення «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання  приватного сектору масиву «Першотравневе» смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»

Аналіз з регуляторного впливу запропанованого проекту рішення «Про коригування тарифів з ПДВ на послуги  з  водопостачання приватного сектору масиву «Першотравневе»  смт. Свеса по ПП «Аква Майстер»

*****************************************************************************************

Розміщено 25.06.2020

Тимчасові рекомендації щодо організаціїпротиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширинням коронавірусної хвороби 

Тимчасові рекомендації щодо організаціїпротиепідемічних заходів у закладах громадського харчевання на період карантину у зв’язку з поширинням коронавірусної хвороби 

Тимчасові рекомендації щодо організаціїпротиепідемічних заходів з торгівлі на ринках  на період карантину у зв’язку з поширинням коронавірусної хвороби 

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширинням коронавірусної хвороби 

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширинням коронавірусної хвороби 

*****************************************************************************************

Розміщено 02.06.2020

Оголошення

про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в

смт Свеса

*****************************************************************************************

Розміщено 28.05.2020

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо протиепідемічних вимог при здійсненні торгівлі непродовольчими товарами, в т. ч. в магазинах, зокрема розміщених у торгівельно-розважальних центрах, а також на непродовольчих та змішаних ринках

 

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування «на виніс» та /або на літніх майданчиках

 

ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо протиепідемічних вимог в деяких зонах відпочинку, музеїв під відкритим небом які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок, поширення коронавірусної хвороби

*****************************************************************************************

Нові розміри пенсії 

1 квітня Уряд України прийняв постанову, яка передбачає низку перерахунків пенсій, спрямованих на збільшення пенсійних виплат для пенсіонерів 

Насамперед це стосується пенсіонерів, яким виповнилось вісімдесят років і більше. Вже з квітня місяця ці громадяни почнуть отримувати щомісячну компенсаційну виплату до пенсії, яка встановлюється у розмірі до 500 гривень. Така виплата встановлюється пенсіонерам, розмір пенсії яких не досягає 9205 грн.

Якщо пенсійна виплата нижче 2600 грн., то вона буде забезпечена у розмірі що є не менше 2600 грн. Тобто це мінімальна виплата для осіб, що досягли 80 річного віку і які мають: жінки - 20 років страхового стажу, чоловіки — 25 років страхового стажу.
 Пенсіонери нашого району будуть отримувати підвищену пенсію через пошту чи банк, як зазвичай отримували пенсію.

Зазначу, що для проведення перерахунку пенсій, їх фінансування та виплати, Пенсійний фонд, пошта та банки під час карантину працюють у безперебійному режимі. Наші громадяни не повинні хвилюватись, усі перерахунки та доставка пенсій буде проведено вчасно.
 Наступна виплата , яку анонсував Президент України і Уряд — це 1000 грн., і наші пенсіонери цікавляться цією виплатою. Забезпечена вона буде пенсіонерам, розмір пенсії яких не перевищує 5000 грн. До цієї виплати ми готуємось. Для її проведення чекаємо зміни до Закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік”, адже фінансування цієї виплати передбачається з Державного бюджету України. Як тільки буде прийнято закон, ми невідкладно проведемо нарахування, фінансування та виплату зазначених коштів.

.Крім того, Урядом України встановлено дату, відсоток та порядок індексації пенсії у 2020 році. Так, передбачено, що індексація пенсій буде проведена з 1 травня шляхом збільшення на 11% заробітної плати, з якої в середньому обраховувалась пенсія, та проведено розрахунок пенсії, виходячи з індивідуальних коефіцієнтів страхового стажу та заробітку. При цьому, мінімальна пенсійна виплата для жінок із страховим стажем не менше 30 років, а чоловіків не менше 35 років, становитиме не менше 2100 грн. Ці перерахунки ми проведемо у квітні і забезпечимо їх виплату з 1 травня.


 Я хочу звернутись до пенсіонерів Ямпільщини і переконливо попросити їх подбати про своє здоров’я і здоров’я оточуючих, і не звертатись до установи Пенсійного фонду. Всі перерахунки будуть проведені автоматично. На питання, які вас турбують, нададуть відповіді спеціалісти Пенсійного фонду, до яких ви можете звернутись за телефонами гарячих ліній 2-17-79 та (098)0605244.

*****************************************************************************************

Що таке коронавірус та коронавірусна інфекція?

Коронавірус 2019-2020 року, або китайський коронавірус – це новий вид вірусу, що вперше був зафіксований серед людей у Китаї в місті Ухань наприкінці 2019 року та став сьогодні причиною масштабного спалаху респіраторних захворювань із важкими ускладненнями і високою смертністю. Вірус належить до родини коронавірусів і ще недостатньо вивчений.

Коронавірус – це родина вірусів, що станом на січень 2020 року налічує 39 видів. Коронавірус містить позитивну одноланцюгову РНК, а оболонка вірусу під мікроскопом має вигляд корони – звідси й назва родини. Коронавірус викливає коронавірусну інфекцію.

Коронавірусні інфекції проявляються як звичайна гостра респіраторна інфекція (ГРВІ), так і діареєю (проносом) та утрудненим диханням (дихальна недостатність), що характерні для так званого «близькосхідного респіраторного синдрому (MERS-CoV)», а також можуть бути причиною важкої пневмонії (запаплення легенів) при тяжкому гострому респіраторному синдромі SARS-CoV.  

Як передається коронавірус? 

 • при контакті з хворим на коронавірусну інфекцію – через краплі його слини, що становить найбільшу епідемічну небезпеку;

 • при безпосередньому контакті з хворими людьми, із зараженими тваринами – через немиті руки;

 • при вживанні сирих або недостатньо термічно оброблених м’ясних і рибних продуктів, яєць – якщо ці тварини чи птахи були уражені коронавірусом.

ЯКОЮ МАЄ БУТИ ПРОФІЛАКТИКА СМЕРТЕЛЬНОЇ ІНФЕКЦІЇ?

Насамперед чисті руки – слід користуватися проточною водою, бажано з милом. Можна застосувати антисептик для рук на спиртовій основі. Вірус інактивується не лише під дією антисептиків, але й під дією дезінфекційних розчинів,  високої температури. Він не любить сонця, відкритого простору – в таких умовах вірусна інфекція тяжче передається..

Рекомендовано уникати місць скупчення людей, відмовитись від поїздок до країн, де поширюється вірусна інфекція.

Має значення кашльовий етикет: прикриватися згином ліктя, одягом, хустиною. Раціонально використовувати маски.

У разі появи ознак захворювання – необхідно негайно звернутись за медичною допомогою.

Пам’ятка про самоізоляцію

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Для кого потрібна самоізоляція?

         Самоізоляція потрібна, в першу чергу, якщо:

 • Ви очікуєте результатів тесту на новий коронавірус COVID-19.
 • Якщо ви близько контактували з особами, що захворіли на COVID-19.
 • Якщо ви нещодавно повернулись із провінції Хубей Китайської Народної Республіки, Ірану, Північної Кореї окремих регіонів Італії (Ломбардія, П’ємонт та Венето) або з інших країн про які повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України – навіть якщо у вас відсутні симптоми.
 • Якщо ви нещодавно повернулись із Китаю (окрім провінції Хубей), Таїланду, Японії, Південної Кореї, Сінгапуру, Малайзії, Тайваню та відчуваєте кашель, ускладнення дихання та/або підвищення температури.

Скільки триває самоізоляція?

Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше, ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо).

Як підготуватись до самоізоляції?

Спробуйте спланувати час самоізоляції так, щоб у вас не виникало необхідності виходити з дому чи приймати відвідувачів та гостей. Поясність це друзям та родичам, а також обговоріть можливість дистанційної роботи із роботодавцем.

Збережіть контакти вашого лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого ви будете звертатись в першу чергу за допомогою.

Що робити, якщо Ви проживаєте не одні.

Якщо ви проживаєте з сім’єю чи сусідами, потрібно ізолюватись в окремій кімнаті, яка добре провітрюється. Якщо є можливість користуватись окремою ванною кімнатою та/або туалетом, а також готувати їжу та харчуватись окремо – зробіть це.

Не забувайте про загальну гігієну, регулярне миття рук із милом, прибирання, в тому числі вологе прибирання поверхонь, гігієну кашлю, використовуйте одноразові серветки та хустинки. Під час необхідних контактів із людьми завжди одягайте медичну маску та викидайте її після використання або забруднення.

Якщо у вас є домашні улюбленці, ізолюйте себе від них також, або хоча б максимально мінімізуйте контакт із ними.

Як організувати доставку харчових продуктів?

Спробуйте мінімізувати походи в магазини. Якщо є можливість, попросіть друзів або родичів доставляти Вам продукти харчування та необхідні покупки до вхідних дверей або користуйтесь послугами доставки з дистанційною оплатою.

Що робити, якщо Вам необхідно покинути житло?

Якщо у Вас виникла гостра необхідність покинути місце самоізоляції – одягайте маску та мінімізуйте контакти із людьми. Користуйтесь антисептиком для рук та дотримуйтесь гігієни кашлю.

Що робити якщо в Вас з’явились симптоми?

Якщо під час самоізоляції у Вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

*****************************************************************************************

Розміщено 25.10.2019

                     Оголошення

про конкурс на право укладання договору оренди окремого індивідуально визначеного майна
 "Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, Л. Чайкіної, Гагаріна,
 провулку Кожедуба в селищі Свеса Ямпільського району Сумської області
1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Свеська селищна рада, виконавчий комітет.
1.2. Юридична адреса: 41226 Сумська обл., Ямпільський р-н, смт Свеса, 
вул. Грушевського, 31
1.3. Особи уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:
            Голова комісії – заступник селищного голови Анікушин М.Л.
2. Предмет конкурсу:
            2.1. на право укладання договору  оренди окремого індивідуально визначеного майна "
Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, Л. Чайкіної, Гагаріна, провулку Кожедуба.
            2.2. Місце надання послуг: селище Свеса.
            2.3. Строк надання послуг: згідно умов договору.
3. Отримання конкурсної документації: 
3.1. Місце: 41226, смт Свеса, Сумська обл., Ямпільський р-н, вул. Грушевського, 31
            3.2. Спосіб: особисто або поштою.
4. Умови надання конкретних пропозицій
4.1. Місце: 41226, смт Свеса, Сумська обл., Ямпільський р-н, вул. Грушевського, 31
4.2. Спосіб: особисто або поштою.
5. Проведення конкурсу
5.1. Адреса:41226, смт Свеса, Сумська обл.,Ямпільський р-н, вул. Грушевського, 31
5.2. Дата: 21.11. 2019 р,  час проведення о  11.00 годині.
Довідки за тел.(05456) 6-21-84, 6-21-85

*****************************************************************************************

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ
1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:
Виконавчий комітет Свеської  селищної ради, 41226, Сумська обл., Ямпільський  р-н, смт Свеса, вул. Грушевського, 31.
2.Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 09.08.2017р № 1 пр.30 
"Про оголошення конкурсу про надання в оренду окремого індивідуально визначеного майна", 
від 24.10.2019р № 12 пр.65 "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Свеської селищної ради
 від 09.08.2017 № 1 пр. 30 "Про оголошення конкурсу про надання в оренду окремого індивідуально майна" 
та від 09.08.2017 № 3 пр. 30 "Про Порядок проведення конкурсу на право укладання договору оренди 
окремого індивідуально визначеного майна "Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, 
Л. Чайкіної, Гагаріна, провулку Кожедуба";
 3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з 
умовами надання послуг з водопостачання:
3.1.Місце: 41200, Сумська обл., Ямпільський р-н, смт Свеса, вул. Грушевського, 31
3.2.Дата: 21.11.2019 р
3.3.Час: 11-00
3.4.Спосіб надання пропозицій: особисто або поштою.
3.5.Кінцевий строк подачі документів:  до 11.11.2019р.
3.6.Контактні телефони осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: 05456- 6-21-84, 6-21-85
 4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
4.1.Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.
4.2.Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості працівників відповідної кваліфікації.
4.3. Вартість послуги з  водопостачання.
4.4. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.
4.5.Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чиним законодавством України.
4.6.Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України. 
 5. Перелік документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника 
встановленим кваліфікаційним вимогам:
5.1.Копія Статуту або іншого установчого документу.
5.2. Балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний період.
5.3. Довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України
 про відсутність заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду 
України станом на момент подачі конкурсної документації.
5.4. Листи – рекомендації органів місцевого самоврядування на території яких конкурсант надавав послугу.
5.5. Довідка органів місцевого самоврядування, на території яких конкурсант надавав послугу, 
що містить відомості про обсяги надання послуг з водопостачання за останній рік;
5.6.Довідка в довільній формі про наявність працівників відповідних кваліфікацій.
5.7.Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство:
а) реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);
б) керівництво (посада, ім’я, по батькові, телефон для контактів);
в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма.
5.8.Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).
5.9.Копія довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб).
* Примітки:
а) усі документи (за винятком оригіналів), виданих іншими установами, повинні бути завірені відповідно;
б) у разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника повторне 
підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої 
інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій;
в) у разі відмови учасника надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо
 його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій конкурсній документації, або
 факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу 
відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих 
Учасників, які залишились.
 6.Вимоги до конкурсних пропозицій.
6.1.Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.
6.2.Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу 
у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.
6.3.Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені в
установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.
6.4.Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.
6.5.Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному 
конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, 
номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
6.6.Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним чином уповноваженими 
підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу 
конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки учасника та підпис
 уповноваженої особи (осіб). Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки,
 позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку
 у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.
6.7.Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр
 наданих документів.
7.Критерії та методика оцінки конкурсних пропозицій:

критерієм є найбільша запропонована орендна плата за
перший/базовий місяць оренди із застосуванням принципу аукціону.

Секретар виконавчого комітету                             Н.В. Польнікова

                                                                       

                                                                                              Додаток 1

                                                                                   до конкурсної документації
                                   
                                     Конкурсна форма "ПРОПОЗИЦІЯ"
          (форма, яка подається учасником на фірмовому бланку)
 Ми, (назва учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у конкурсі на право укладання договору  
оренди окремого індивідуально визначеного майна "Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба,
Берегова, Л. Чайкіної, 
Гагаріна, провулку Кожедуба.
Вивчивши конкурсну документацію, на виконання зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання
 Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору на умовах,
 зазначених у конкурсній документації. До акцепту нашої конкурсної пропозиції Ваш проект
Договору разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу 
попереднього Договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на 
себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором.
Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу пропозицію згідно з умовами конкурсної 
документації, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними 
для Вас умовами.
Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов’язуємося підписати Договір із Власником 
протягом десяти календарних днів після визначення переможця конкурсу.
Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи учасника, завірені печаткою
                                                                         
                                                 Додаток 2
                                                                                      до конкурсної документації
Заявка: для отримання конкурсної документації учасникам конкурсу необхідно подати контактній особі
 заяву на участь у конкурсі встановленого зразка:
                                                                                                                     ЗРАЗОК
                                                                                                          Голові конкурсної комісі
                                                                                                 ___________________________ 
                                                                                                                  (прізвище, ім’я, по батькові)
                                                                                                           __________________________________
                                                                              (посада, назва підприємства, прізвище,                                                                                                                     
                                                                                ім’я, по-батькові учасника конкурсу)
ЗАЯВА
на участь у конкурсі на право укладання договору  оренди окремого індивідуально визначеного майна 
"Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, Л. Чайкіної, Гагаріна, провулку Кожедуба
Просимо допустити до участі в конкурсі на право укладання договору  оренди окремого індивідуально
 визначеного майна "Водопровідна мережа по вулицях Кожедуба, Берегова, Л. Чайкіної, Гагаріна, провулку Кожедуба.
Додатки.
______________               ______________                     ____________________
      (дата)                               (підпис)                                    (ініціали, прізвище)
 Конкурсну документацію можна отримати тільки після подання заяви на участь у конкурсі

*****************************************************************************************

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Свеса

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 24.07.2019 № 5 пр.61 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.04.2019 року № 1 пр. 56 "Про визначення організатора конкурсу щодо призначення управителів багатоквартирних будинків, затвердження складу конкурсної комісії та положення про конкурсну комісію» виконавчий комітет Свеської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Свеса щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Свеської селищної ради.

1.2. Місцезнаходження: 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31.

 1. Прізвище, посада та номери контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Шут Наталія Миколаївна — спеціаліст ІІ категорії Свеської селищної ради, тел. роб. — 6-20-77

 1. Критерії оцінки конкурсних пропозицій

3.1. Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу.

Максимальна кількість балів – 35 балів.

3.2. Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою.

Максимальна кількість балів – 15 балів.

3.3. Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), щонайменше 1 штатного працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, що самостійно пройшли професійну атестацію, або мають щонайменше 1 працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

Максимальна кількість балів – 15 балів.

3.4.Фінансова спроможність учасника конкурсу.

Максимальна кількість балів  – 15 балів.

3.5. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Максимальна кількість балів – 20 балів.

Максимальна сума балів дорівнює 100 балам.

Переможцем конкурсу визначається його учасник, що набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу.

У разі, коли у конкурсі щодо певного об’єкта конкурсу взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.

Конкурсна комісія за результатами розгляду конкурсних пропозицій може відхилити їх за наявності таких підстав:

 • конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;
 • прийнято рішення про припинення юридичної особи - учасника конкурсу, підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця - учасника конкурсу або порушено провадження у справі про банкрутство щодо учасника конкурсу;
 • встановлено факт подання учасником конкурсу недостовірної інформації, що впливає на прийняття рішення;
 • учасником конкурсу порушено вимоги пункту 2 розділу ІІІ Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150.

У разі відмови переможця конкурсу від підписання договорів про надання послуги або не укладення договорів з його вини у встановлений термін, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, що набрав максимальне число балів за оцінюванням з числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

4.Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання

4.1. Вимоги до конкурсних пропозицій розповсюджуються, а документи (включаючи їх оригінали та копії) подаються учасниками конкурсу окремо щодо кожного об’єкту конкурсу , на який учасник подав конкурсну пропозицію, для їх оцінювання.

4.2. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:

фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

4.3. Перелік документів, що подаються учасниками конкурсу у складі конкурсної пропозиції для їх оцінювання:

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;

- копію паспорту (стор. 1-2, стор. 3-6 за наявності записів) керівника та на особу (осіб), яку (яких) уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу, паспорт на момент розкриття пропозиції повинен бути дійсний;

- оригінал листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних, складається та підписується керівником та особою (особами), яку (яких) уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (за наявності);

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість (за наявності) або про сплату єдиного податку, або копія витягу з реєстру платників податків;

- оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;

- засвідчені учасником конкурсу копії Балансу підприємства (форма Ф-1 «Баланс»), звіту про фінансові результати (форма Ф-2 «Звіт про фінансові результати»), звіту про рух грошових коштів (форма Ф-3 «Звіт про рух грошових коштів») (за наявності), фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, декларації про доходи, або іншої фінансової звітності в залежності від виду оподаткування  за останній звітний період. У разі, якщо Учасник - юридична особа відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язана складати вказані документи, такий учасник подає копії тих документів, які є документами фінансової звітності для нього та надає в складі цінової пропозиції  інформацію про законодавчі підстави для їх ведення, складену в довільній формі. Учасники можуть також надавати інші документи, що підтверджують фінансову спроможність;

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність статутного/складеного капіталу учасника конкурсу (за наявності);

- оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) простроченої заборгованості (більше 1-го місяця) за кредитами, виданої не пізніше ніж за 30 днів до дати розкриття конкурсних пропозицій;

- засвідчена учасником конкурсу довідка про фінансову спроможність чи наявність коштів, необхідних для забезпечення розрахунків за  надані послуги з управління багатоквартирним будинком (заробітна плата, податки, тощо), по групі будинків, що входять до переліку на який учасник конкурсу подав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця;

- засвідчену учасником конкурсу довідку про відсутність заборгованості із заробітної плати;

- оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п. 3 конкурсної документації ;

- засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника, довідки про проходження спеціалізованою технікою технічного огляду та копії договорів оренди, лізингу, позички або інші документи, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про кількість працівників відповідної кваліфікації, про наявність працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель), стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства, необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням, завірених учасником конкурсу, копій відповідних договорів та інших підтверджуючих документів;

- розрахунки ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком в розрізі складових послуги на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу ;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про наявність та місце розташування адміністративних, виробничих приміщень учасника, матеріально-технічної бази, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Надана учасником інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу з написом “Згідно з оригіналом” та мати відбитки печатки (за наявності) учасника конкурсу та підписом керівника або уповноваженої особи.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта конкурсу окремо. Учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію по кожному об’єкту конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, в якому зазначено найменування поданих документів в складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на якій він знаходиться.

Всі сторінки пропозиції мають містити відбитки печатки учасника та підпис керівника або уповноваженої особи. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки.

Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті (пакеті), який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсу. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки. На конверті (пакеті) повинно бути зазначено «На конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків», № об’єкта конкурсу, вказано повне найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, дата та час проведення конкурсу, повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання) (у разі наявності різниці між юридичною адресою та фактичним місцезнаходженням учасника - вказувати окремо кожну адресу), код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), номери контактних телефонів учасника конкурсу.

Відповідальність за технічні та інші помилки у документах, поданих на конкурс та підписаних неналежним чином, несе учасник конкурсу.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, або подані не учасниками конкурсу, не розкриваються і повертаються особам, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

5.1. Способи: конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії через особу, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу – Шут Наталія Миколаївна — спеціаліст ІІ категорії Свеської селищної ради, чи надсилається поштою конкурсній комісії.

5.2. Місце: конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31, кабінет № 2

5.3. Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 1715 год. 25 листопада 2019 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

6.1. Місце: Виконавчий комітет Свеської селищої ради, 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31, зал засідань Свеської селищної ради.

6.2. Дата: 26.11.2019.

6.3. Час: 10.00 год.

Конкурсна документація надається особисто учаснику конкурсу за адресою:  смт Свеса, вул. Грушевського,31 або надсилається Свеської селищної ради поштою учаснику конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, в якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

*****************************************************************************************

Розміщено 16.09.2019

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Свеса

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 24.07.2019 № 5 пр.61 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.04.2019 року № 1 пр. 56 "Про визначення організатора конкурсу щодо призначення управителів багатоквартирних будинків, затвердження складу конкурсної комісії та положення про конкурсну комісію» виконавчий комітет Свеської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Свеса щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком:

 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

1.1. Найменування: Виконавчий комітет Свеської селищної ради.

1.2. Місцезнаходження: 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31.

 1. Прізвище, посада та номери контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Шут Наталія Миколаївна — спеціаліст ІІ категорії Свеської селищної ради, тел. роб. — 6-20-77

 1. Критерії оцінки конкурсних пропозицій

3.1. Ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1 м. кв. загальної площі об’єкта конкурсу.

Максимальна кількість балів – 35 балів.

3.2. Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою.

Максимальна кількість балів – 15 балів.

3.3. Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), щонайменше 1 штатного працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, що самостійно пройшли професійну атестацію, або мають щонайменше 1 працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)".

Максимальна кількість балів – 15 балів.

3.4.Фінансова спроможність учасника конкурсу.

Максимальна кількість балів  – 15 балів.

3.5. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Максимальна кількість балів – 20 балів.

Максимальна сума балів дорівнює 100 балам.

Переможцем конкурсу визначається його учасник, що набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу.

У разі, коли у конкурсі щодо певного об’єкта конкурсу взяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.

Конкурсна комісія за результатами розгляду конкурсних пропозицій може відхилити їх за наявності таких підстав:

 • конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;
 • прийнято рішення про припинення юридичної особи - учасника конкурсу, підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця - учасника конкурсу або порушено провадження у справі про банкрутство щодо учасника конкурсу;
 • встановлено факт подання учасником конкурсу недостовірної інформації, що впливає на прийняття рішення;
 • учасником конкурсу порушено вимоги пункту 2 розділу ІІІ Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150.

У разі відмови переможця конкурсу від підписання договорів про надання послуги або не укладення договорів з його вини у встановлений термін, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, що набрав максимальне число балів за оцінюванням з числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

4.Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання

4.1. Вимоги до конкурсних пропозицій розповсюджуються, а документи (включаючи їх оригінали та копії) подаються учасниками конкурсу окремо щодо кожного об’єкту конкурсу , на який учасник подав конкурсну пропозицію, для їх оцінювання.

4.2. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:

фізичні особи - підприємці - прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

юридичні особи - повне найменування, код за ЄДРПОУ.

4.3. Перелік документів, що подаються учасниками конкурсу у складі конкурсної пропозиції для їх оцінювання:

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;

- копію паспорту (стор. 1-2, стор. 3-6 за наявності записів) керівника та на особу (осіб), яку (яких) уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу, паспорт на момент розкриття пропозиції повинен бути дійсний;

- оригінал листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних, складається та підписується керівником та особою (особами), яку (яких) уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (за наявності);

- засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість (за наявності) або про сплату єдиного податку, або копія витягу з реєстру платників податків;

- оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;

- засвідчені учасником конкурсу копії Балансу підприємства (форма Ф-1 «Баланс»), звіту про фінансові результати (форма Ф-2 «Звіт про фінансові результати»), звіту про рух грошових коштів (форма Ф-3 «Звіт про рух грошових коштів») (за наявності), фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, декларації про доходи, або іншої фінансової звітності в залежності від виду оподаткування  за останній звітний період. У разі, якщо Учасник - юридична особа відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язана складати вказані документи, такий учасник подає копії тих документів, які є документами фінансової звітності для нього та надає в складі цінової пропозиції  інформацію про законодавчі підстави для їх ведення, складену в довільній формі. Учасники можуть також надавати інші документи, що підтверджують фінансову спроможність;

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність статутного/складеного капіталу учасника конкурсу (за наявності);

- оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) простроченої заборгованості (більше 1-го місяця) за кредитами, виданої не пізніше ніж за 30 днів до дати розкриття конкурсних пропозицій;

- засвідчена учасником конкурсу довідка про фінансову спроможність чи наявність коштів, необхідних для забезпечення розрахунків за  надані послуги з управління багатоквартирним будинком (заробітна плата, податки, тощо), по групі будинків, що входять до переліку на який учасник конкурсу подав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця;

- засвідчену учасником конкурсу довідку про відсутність заборгованості із заробітної плати;

- оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п. 3 конкурсної документації ;

- засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника, довідки про проходження спеціалізованою технікою технічного огляду та копії договорів оренди, лізингу, позички або інші документи, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про кількість працівників відповідної кваліфікації, про наявність працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії "менеджер (управитель), стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства, необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

- засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням, завірених учасником конкурсу, копій відповідних договорів та інших підтверджуючих документів;

- розрахунки ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком в розрізі складових послуги на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу ;

- оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про наявність та місце розташування адміністративних, виробничих приміщень учасника, матеріально-технічної бази, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Надана учасником інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу з написом “Згідно з оригіналом” та мати відбитки печатки (за наявності) учасника конкурсу та підписом керівника або уповноваженої особи.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта конкурсу окремо. Учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію по кожному об’єкту конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, в якому зазначено найменування поданих документів в складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на якій він знаходиться.

Всі сторінки пропозиції мають містити відбитки печатки учасника та підпис керівника або уповноваженої особи. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки.

Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті (пакеті), який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсу. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки. На конверті (пакеті) повинно бути зазначено «На конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків», № об’єкта конкурсу, вказано повне найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, дата та час проведення конкурсу, повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання) (у разі наявності різниці між юридичною адресою та фактичним місцезнаходженням учасника - вказувати окремо кожну адресу), код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), номери контактних телефонів учасника конкурсу.

Відповідальність за технічні та інші помилки у документах, поданих на конкурс та підписаних неналежним чином, несе учасник конкурсу.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, або подані не учасниками конкурсу, не розкриваються і повертаються особам, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

5.1. Способи: конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії через особу, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу – Шут Наталія Миколаївна — спеціаліст ІІ категорії Свеської селищної ради, чи надсилається поштою конкурсній комісії.

5.2. Місце: конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31, кабінет № 2

5.3. Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 1715 год. 15 жовтня 2019 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями

6.1. Місце: Виконавчий комітет Свеської селищої ради, 41226, смт  Свеса, вул. Грушевського,31, зал засідань Свеської селищної ради.

6.2. Дата: 16.10.2019.

6.3. Час: 10.00 год.

Конкурсна документація надається особисто учаснику конкурсу за адресою:  смт Свеса, вул. Грушевського,31 або надсилається Свеської селищної ради поштою учаснику конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, в якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь