До відома населення!!!

Дата: 01.04.2021 09:34

До відома населення!

Свеська селищна рада повідомляє, що в Сумській області розпочалась вакцинація населення від COVID-19, яка буде проходити в 4 етапи. Зараз наразі закінчується 1-й етап та розпочинається 2-й на базі стаціонарних пунктів щеплень, утворених у закладах охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу. Особи віком 80 років і старше, маломобільні верстви населення, соціальні та медичні працівники закладів охорони здоров’я всіх форм власності, включаючи фармацевтичних працівників, які виявили бажання щепитися, можуть звернутися з даного питання до свого сімейного лікаря або записатися до листа очікування  вакцинації від COVID-19 на сайті МОЗ України.

Про надходження вакцини від коронавірусної  інфекції та початок вакцинації в закладах охорони здоров’я буде повідомлено додатково.