УВАГА!!!!

Інформація про особливості обслуговування клієнтів Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 з 5 квітня 2021 року до 16 квітня 2021 року по Ямпільській районній філії Сумського обласного центру зайнятості запроваджується тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі:

• призупиняється відвідування зареєстрованими безробітними служби зайнятості з 5 квітня 2021 року, прийом здійснюється засобами телефонного або електронного зв’язку;
  • обслуговування роботодавців  буде здійснюватись в телефонному режимі, електронною поштою, іншими засобами зв’язку. Прийом документів тільки в електронному вигляді. Опрацювання документів проходить щоденно у робочі дні.
  • всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення надаються засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою тощо).

Телефони Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості

(05456) 2-19-04, 2-18-37, 2-28-37