Фото без опису       8 квітня 2021 року під головуванням першого заступника селищного голови Романа Лукаша було проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалися такі питання:

1. Про епідемічну ситуацію на території Свеської селищної територіальної громади.

2. Про аналіз пожеж що виникли у 2020 році та проведення роз’яснювальної роботи серед населення для зменшення кількості пожеж і трагічних наслідків від них по Свеській селищній раді у 2021 році.

3. Про стан утримання і забезпечення населених пунктів громади джерелами протипожежного водопостачання.

4. Про запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь на території Свеської селищної ради у пожежонебезпечний період 2021 року.

За результатами розгляду даних питань комісія вирішила:

1.1. З метою недопущення погіршення епідемічної ситуації на території Свеської селищної територіальної громади продовжити дистанційну форму навчання для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей».

Термін виконання: з 12 квітня 2021 року по 16 квітня 2021 року включно.

1.2. Суб’єктам господарювання, які проводять свою діяльність на території Свеської селищної територіальної громади забезпечити обслуговування не більше 1 клієнта/покупця на касі (не враховуючи дітей) та перебування не більше 2 клієнтів/покупців (не враховуючи дітей) у приміщенні, незалежно від його площі. У разі наявності у обслуговуючому приміщенні 1 каси - перебування не більше 1 клієнта/покупця (не враховуючи дітей) у приміщенні.

Термін виконання: з 10.04.2021 року до скасування «червоного» рівня небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Сумської області

2.1. Інформацію начальника Ямпільського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області взяти до відома.

2.2. З метою зменшення кількості пожеж і трагічних наслідків від них у 2021 році заступнику селищному голови з питань діяльності виконавчих органів ради:

- посилити проведення масово-роз’яснювальної роботи по вивченню правил пожежної безпеки в побуті та безпечного поводження з вогнем;

- залучати за можливості депутатський корпус заклади освіти, культури, житлово-комунальних установ для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо забезпечення пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей шляхом розміщення плакатів, листівок, буклетів, текстів застережень та звернень до населення на об’єктах з масовим перебуванням людей, у соціально-побутових, комунальних, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, у приміщеннях житлових та адміністрй2ативних будинків, торговельних закладах, місцях масового відпочинку громадян тощо;

- активізувати роботу по роз’ясненню та агітації правил пожежної безпеки в побуті та громадських місцях через засоби масової інформації

Термін виконання: постійно

2.3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради провести в дошкільних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах дні обережного поводження з вогнем, тижнів знань з основи безпеки життєдіяльності.

Термін виконання: постійно