Фото без описуРозпивання спиртних напоїв у громадських місцях передбачає адміністративне покарання!!!

  Нагадуємо про один із найпоширеніших видів порушень громадського порядку — розпивання алкоголю у заборонених законом місцях або поява в громадських місцях у п’яному вигляді.

  Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях передбачає адміністративне покарання. Втім, це мало кого зупиняє, особливо у святкові дні.

   Як правило, з розпиванням громадяни дозволяють собі нецензурно висловлюватись та чіплятись до перехожих, шуміти у пізню годину та порушувати спокій інших. Під дією алкоголю вчиняють більш тяжкі правопорушення, такі як хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень в результаті раптово виникаючих бійок та, навіть, вбивства.

   Але найгірше, коли алкоголь стає причиною сімейних сварок і бійок. Найчастішою причиною сімейних конфліктів та сварок є алкоголь. Нетверезе подружжя обов'язково починає з'ясовувати стосунки, доходить до рукоприкладства та нанесення тілесних ушкоджень. Найбільше в цих конфліктах страждають діти.

    Тож нагадуємо про відповідальність! Так згіднозі статтею 178 КУпАП «Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, — тягне за собою попередження або накладення штрафу від 17 до 136 гривень, або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

       Слід зазначити, що нетвереза людина на вулиці — це потенційна жертва, щодо якої може бути вчинене адміністративне чи кримінальне правопорушення.

 

Будьте відповідальними!