Рішення 10 сесії восьмого скликання від 07.05.2021 р.

Дата: 11.05.2021 10:56

Рішення 10 сесії восьмого скликання від 07.05.2021 р.

1) Про затвердження Програми  оздоровлення та відпочинку дітей Свеської селищної ради на 2021 рік   (Програма)

2) Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Свеської селищної ради.

3) Про внесення змін до рішення від 02.02.2021 року шостої сесії селищної ради восьмого скликання «Про передачу майна в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради»

4) Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Свеської селищної ради від 08.12.2021 року «Про затвердження плану заходів по підготовці проектів регуляторних актів на 2021 рік»

5) Про затвердження звіту про виконання бюджету Свеської селищної територіальної громади за    І квартал 2021 року   (Пояснювальна записка)   (Додаток)

9) Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці /персональні дані/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок