Свято "Останнього дзвоника"

Дата: 08.06.2021 15:10

У СВЕСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Сьогодні, 8 червня, у всіх школах Свеської територіальної громади відбулося свято "Останнього дзвоника".

Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Вітаємо  батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
    Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!
     Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах.