РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА СВЕСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Дата: 13.08.2021 09:41

12 серпня в приміщенні Свеської селищної ради о 12.00 годині відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

З відео-матеріалами засідання можна ознайомитися за посиланням:  https://youtu.be/kpyRwBTyARU

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області