Дата: 25.08.2021 09:02

Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє - День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що нас багато та ми незламні, незважаючи на будь-які перешкоди.

З нагоди святкування Дня Незалежності України в Свеській громаді відбулися святкові заходи, а саме: виставки, змагання з волейболу та лижороллерів, майстер-класи з малювання, з українського танцю, з акторської майстерності. Після чого розпочався святковий концерт, до якого було залучено учасників із населених пунктів нашої громади та гості. Програма свята була цікавою та різноманітною. Привітав із державним святом усіх присутніх селищний голова Сергій Киркач, побажав миру, благополуччя, добра, міцного здоров’я.

Програма закінчилася святковою дискотекою. Протягом дня працювали атракціони. Всі бажаючі мали можливість розважитись на батутах та надувних гірках, пригоститися смачною цукровою ватою та попкорном.