Важлива інформація

Дата: 19.10.2021 17:06

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 19.10.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано - 36  випадків ГРЗ (одужало - 9) , захворіло на Covid 19 – 7 нових випадків (одужало - 0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу -19.

Кількість  мешканців Свеської ОТГ, які зробили вакцинацію налічує-2067чол., в розрізі населених пунктів: смт Свеса-1844 чол.; с. Марчихина Буда-73 чол.; с. Орлівка-74 чол.; с. Княжичі-39 чол.; с. Микитівка-37 чол