ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

НАПОВНЮЄМО РЕЄСТР

СВЕСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РАЗОМ!

Реєстр створений для спрощення процедури реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання мешканців нашої громади.

Саме завдяки функціонуванню Реєстру громада отримала можливість надавати адміністративні послуги, в тому числі з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, оформлення та видачі відповідних довідок, за короткий проміжок часу.

Окрім того, Реєстр забезпечує наявність актуальної інформації щодо зареєстрованого місця проживання членів Вашої сім’ї в інших державних інформаційних ресурсах, зокрема і в застосунку «Дія». Це, в першу чергу, необхідно для забезпечення прав і свобод дітей, які у 14-річному віці отримують паспорт громадянина України.

Реєстр наповнюється щоденно. Проте, для повноцінного функціонування, внесена в автоматичному режимі інформація потребує актуалізації. З цією метою запрошуємо Вас до органу реєстрації для уточнення відомостей щодо Вас та Ваших дітей. При собі слід мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • будинкова книга.

Наші контакти:

Свеська селищна рада, вул. Грушевського, б. 31.

тел 0989740798, 0996182655

Режим роботи:

пн-пт з 8.00 до 17.15 год. (12.00-13.00 обідня перерва)

Ваші персональні дані будуть оброблені та збережені відповідно до вимог

ЗУ «Про захист персональних даних».