Шановні колеги! Приміть щирі привітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2021 10:29

Шановні колеги!

Приміть щирі привітання з професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери!

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від вас,  шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка вашої ролі в системі державного управління і створення добробуту для українців – беззаперечна!

Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у вашій благородній справі!

З повагою,

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Свеської селищної ради