МОН ЗВЕРНУЛОСЯ ДО КЕРІВНИКІВ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ОЧНОЇ ОСВІТИ У ШКОЛАХ

Дата: 18.11.2021 14:55

Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах

«Перебуваючи на постійному зв'язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Наразі це вкрай важливо, адже освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям. Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.

Міністр подякував вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, завдяки чому повернення дітей у школи стало реальністю.

У свою чергу Сергій Шкарлет звернувся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон.

Міністр також повідомив і про стан вакцинації від COVID-19 серед працівників ЗЗСО. Повний цикл щеплення отримали понад 533 тисячі працівників, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл.

Нагадуємо, третій етап сертифікації вчителів 2021 продовжено до 26 листопада.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mon-zvernulosya-do-kerivnikiv-miscevih-organiv-vladi-z-listom-shchodo-vidnovlennya-ochnogo-osvitnogo-procesu-v-shkolah