ТРИВАЮТЬ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Дата: 10.12.2021 08:31

Членами мобільної групи по контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Свеської селищної територіальної громади продовжуються проводитися рейди щодо дотримання карантинних вимог відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Так, протягом тижня було здійснено перевірки щодо дотримання карантинних вимог в магазинах продовольчих та непродовольчих товарів  смт Свеса.

З суб’єктами господарювання проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень карантинних норм чинного законодавства та нагадано про відповідальність за порушення карантинних вимог.

Аналогічні перевірки триватимуть і надалі.