Фото без опису

27 січня 2022 року Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта — «Держава без бар’єрів». Новий освітній серіал розповідає про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців

У першій серії освітнього серіалу взяла участь перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА.

Це 6 серій тривалістю 6-10 хвилин:

Як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами?

Як застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень?

Чому доступність, інклюзія та повага до різноманіття є складовими безбар’єрності?

Що призводить до формування стереотипів і як уникати упередженості в роботі?

Як протидіяти дискримінації під час працевлаштування на публічну службу?

Чому саме від публічних службовців залежить, чи буде держава безбар’єрною для своїх громадян?

«Незалежно від місця проживання, віку, стану здоров’я чи соціального статусу, кожна людина, яка живе в Україні, має бути забезпечена рівними правами. Це передбачено в головному документі країни — Конституції. Ми розпочали докорінні зміни. Наша мета — доступні простори для всіх: людей на візочках, похилого віку, молодих батьків та вагітних жінок, дітей та інших. Аби школи, лікарні, музеї, кінотеатри та адміністративні будівлі припинили бути викликом та бар?єрами. Адже безбар’єрність — це нова філософія суспільства, в якому комфортно всім», — підкреслив Міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ.

Валерія ІОНАН, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції наголосила: «Впровадження безбар’єрності, принципів рівності та різноманіття як частини процесів державного управління є втіленням реалізації європейських цінностей. Рівність і повага мають бути в основі всіх рішень українських державних службовців. А послуги громадянам повинні надаватися доступно, зрозуміло та безбар’єрно». 

Більше читайте на сайті Мінцифри.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mincifri-prezentuvalo-novij-osvitnij-serial-derzhava-bez-baryeriv