На виконання протокольного рішення за результатами позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Свеської селищної ради від 25.01.2022 року (протокол №1), на території Свеської селищної ради тривають перевірки по дотриманню протиепідемічних вимог.

Протягом тижня членами постійно діючої мобільної групи по контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території Свеської селищної територіальної громади здійснено рейди щодо дотримання карантинних обмежень в закладах торгівлі, що розташовані в смт Свеса.

У ході рейдів заклади торгівлі перевірено на наявність дезінфекційних засобів, розмітки соціальної дистанції, засобів індивідуального захисту в працівників та покупців та проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень протиепідемічних заходів.

Перевірки триватимуть і надалі. Закликаємо всіх дотримуватися протиепідемічних обмежень.