14 лютого 2022 року селищний голова Сергій КИРКАЧ провів робочу зустріч з генеральним директором ПрАТ «СНЗ» Олексієм Олександровичем БАБІЧЕМ.

У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо співпраці ПрАТ «СНЗ» зі Свеською територіальною громадою.  Особливу увагу було приділено питанню щодо створення робочої групи з обговорення процедури прийняття малоцінного швидкозношуваного, нерухомого та іншого майна об’єктів централізованого водовідведення, нерухомого та іншого майна об’єктів централізованого водопостачання холодної води з приватної власності ПрАТ «СНЗ» у комунальну власність Свеської селищної ради, а також нерухомого та іншого майна об’єктів централізованого водовідведення з державної власності у комунальну власність Свеської селищної ради.