Інформуємо, що за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org, ГО «Агроексперт» реалізує проєкт «Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській області».

Загальною його метою є зростання торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах на внутрішньому та експортному ринках шляхом досягнення двох цілей/кінцевих результатів таких, як підвищення якості та безпечності продукції в органічному та молочному секторах; підвищення торговельного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції з вищою доданою вартістю відповідно в органічному та молочному секторах.

Задля сприяння розвитку сімейних молочних ферм і кооперативів в ГО «Агроексперт» планує підготовку та поширення двох методичних рекомендацій: «Як створити сімейну молочну ферму та підготувати документи для отримання дотації за утримання корів», «Як створити молочний сільськогосподарський обслуговуючий кооператив».

Також заплановано проведення семінарів та надання онлайн консультацій з питань створення сімейного фермерського господарства, молочних сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, їх розвитку та можливостей для отримання допомоги/підтримки за державними та/або регіональними програмами.

Для отримання консультацій звертатися до керівника ГО «Агроексперт» Андрія Сухоставця за тел. +380509264374