Фото без описуЩодо відновлення роботи квиткової каси залізничного вокзалу в смт Свеса

На колективне звернення мешканців громади, Свеською селищною радою було направлено листи до керівкиків залізничних перевезень.

Конотопська дирекція залізничних перевезень надала відповідь на наше звернення, що на даний момент ведеться перевірка можливості відновлення супутникового зв’язку з квитковою касою станції Свеса, після чого (за умовою відновлення стабільного зв’язку) буде розглянуте питання її роботи.

До відновлення роботи квиткової каси Конотопська дирекція залізничних перевезень пропонує мешканцям громади користуватись мережею Інтернет для придбання залізничних квитків у будь-якому напрямку по території України, а також користуватись квитковими касами на інших залізничних вокзалах, які знаходяться найближче територіально.