Шановні мешканці громади! З метою позбавлення території громади назв та об’єктів, які вшановують події та діячів, пов’язаних з історією та культурою російської федерації, найменовані на честь населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць держави-агресора, які викривлюють історію України тощо, Свеською селищною радою планується створення та затвердження складу робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення наслідків колоніального минулого.

Запрошуємо громадськість долучитися до складу вищезазначеної робочої групи. Усі бажаючі з 18 по 22 серпня 2022 року включно можуть надавати до Свеської селищної ради вул. Грушевського, буд.31, смт Свеса або на електронну пошту 04390133@svesa-rada.gov.ua) заяви в довільній формі про включення до складу робочої групи, в якій вказати ПІБ, посаду (вид зайнятості), контактні дані, згоду на обробку персональних даних.

Додаткова інформація за тел. 0968973146 – Височанська Інна.