На цьому наголосив керівник Сумської обласної військової адміністрації

За його словами, своєчасна фіксація руйнувань і внесення їх у єдиний реєстр – перший і простий крок до швидкого відновлення осель, які були пошкоджені ворогом.

«Наразі Тростянецька, Сумська, Охтирська, Чупахівська та Садівська громади є громадами-аутсайдерами цього процесу. Не внесені або невчасно внесені дані – це неможливість надати допомогу людям, які через вибиті вікна чи двері не можуть жити у своїх оселях. А тим часом ми залучаємо державний та благодійний ресурс на швидке відновлення. Він є і вже діє», – розповів Дмитро Живицький.

Так, Великописарівська, Білопільська, Краснопільська, Чернеччинська громади, громади Шосткинського, Конотопського та Роменського районів, які оперативно та достовірно подають дані щодо руйнувань, є лідерами з відновлення.

Керівник Сумської ОВА подякував керівникам громад, які дбають про людей. Попри постійні обстріли вони знаходять можливість оновлювати дані щодо пошкоджень та руйнувань. І, відповідно, вчасно отримують допомогу.Фото без опису