Фото без опису

Як прокоментував керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, на Сумщині графіки погодинних відключень застосовуються з 5 годин ранку 2 листопада

Такі відключення, порівняно з аварійними, охоплюють більшу кількість споживачів електроенергії (75% проти 25%), проте зменшать тривалість перерв в електропостачанні. 

Графіки погодинних відключень передбачають: 2 черги – по Сумській області; 4 черги – по місту Суми. Тривалість відключення для кожної черги – орієнтовно 2 години.  

Час відключень може бути більшим щонайменше з двох причин. Перша – це переміщення оперативних бригад енергетиків для проведення перемикань. І друга – повітряна тривога. Оскільки об’єкти критичної інфраструктури перебувають під постійними атаками ворога, енергетики не можуть виконувати роботу під час повітряних тривог.

Об’єкти критичної інфраструктури на території Сумщини знеструмлюватися не будуть.

Інформація про відключення електроенергії доступна кожному жителю області у особистому кабінеті «E-Svitlo»: https://sm.e-svitlo.com.ua.

Для цього потрібно перейти до розділу «Побутовий споживач» та свого особового рахунку, де і натиснути на функцію «Відключення». Ви побачите графік погодинного відключення, інформацію про свій населений пункт та адресу, а також час відключення.

Зауважимо, що можуть бути тимчасові проблеми із входом в особистий кабінет на E-svitlo. Незабаром енергетики обіцяють це владнати. Якщо ви вже знаєте свій номер черги, то ось розклад, за яким йтимуть відключення: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya

Вчора також вводили аварійні відключення, тому протягом дня були відхилення від графіків у деяких абонентів.

Ще ми маємо декілька аварійних відключень через обстріли прикордоння Сумщини зі сторони росії.

Є пошкодження енергосистеми. Аварійні бригади працюють на місцях.