УВАГА! На території Свеської селищної територіальної громади у випадку виникнення надзвичайної ситуації «блек-аут», тобто довготривалої відсутності світла. Мова йде про відсутність електропостачання більше доби, почнуть працювати "Пункти Незламності", які розташовані за адресами:
- вул. Центральна, буд. 6, смт Свеса (приміщення КЗ "Свеський центр культурних послуг");

- вул. Неплюєва, буд. 7, смт Свеса (приміщення 32 Державного пожежно-ряьувпльного посту 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Сумській області)
- вул. Вишнева, буд. 5а, с Княжичі (приміщення адмінбудіалі селищної ради).

Тут тепло, є вода, освітлення. Можна випити гарячого чаю, підзарядити гаджети і зателефонувати рідним. Пункти працюватимуть цілодобово, всі послуги – безкоштовні. Одним із основних критеріїв вибору Пункту була можливість автономного опалення, конкретно – твердопаливних котлів, генераторів.

Варто знати - працює сайт, на якому кожен може знайти найближчий для себе «Пункт незламності» на території України: nezlamnist.gov.ua.

За цим же посиланням підприємці можуть подати заявку для облаштування свого ПН.

Нас можна залишити без світла, але неможливо відібрати свободу. У лютий холод нас зігріватиме тепло сердець і віра в перемогу! Вистоїмо, переможемо!