1.  Про визначення переліку видів проведення оплачуваних громадських робіт на 2022 рік;

2.  Про призначення помічника дієздатним фізичним особам, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки;

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 23.11.2022 №8 пр.29 "Про затвердження висновків органу опіки та піклування щодо гр./персональні дані/"

4.  Про підсумки по проведенню на території Свеської селищної територіальної громади осіннього двомісячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою;

5.  Про план роботи виконавчого комітету на 1- півріччя 2023 року; (додаток)

6.  Про затвердження Положення про порядок видачи довідок виконавчим комітетом Свеської селищної ради в новій редакції; (додаток)

7.  Про стан військового обліку на території Свеської селищної ради;

8.  Про Програму забезпечення заходів з мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Свеської селищної територіальної громади на 2023 рік;

9. Про призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі;

10. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання осіб, не застрахованих в системі соціального страхування;

11. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування в зв’язку з онкологічним захворюванням;

12.  Про Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення на території Свеської селищної ради на 2023 рік; (програма)

13.  Про забезпечення харчуванням дітей у дошкільних навчальних закладах, розташованих на території Свеської селищної територіальної громади у 2023 році;

14.  Про забезпечення харчуванням дітей у закладах освіти, розташованих на території Свеської селищної територіальної громади у 2023 році;

15.  Про цільову Програму «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Свеської селищної ради» на 2023 рік; (програма)

16.  Про Програму розвитку освіти Свеської селищної ради на 2023 - 2025 роки; (програма)

17.  Про Програму «Культура та мистецтво» Свеської селищної ради на 2023-2025 роки; (програма)

18. Про Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території Свеської селищної ради на 2023 рік; (програма)