Шановні мешканці громади!

Сумський обласний центр соціальних служб повідомляє про реалізацію Програми підтримки сімей шляхом надання грошової допомоги міжнародною організацією «Save the Children Іnternational». Виконавиця проєкту у Сумській області - ГО «Ліга сучасних жінок». Назва проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні. Фаза 2».

Умови отримання сім’ями грошової допомоги:

1. Фактичне проживання в цільових громадах;

2. Приналежність до визначених Проєктом категорій сімей (додається);

3. Неотримання протягом листопада 2022 року – січня 2023 року грошової допомоги від Міжнародної організації «Save the Сhildren International» або іншої міжнародної організації.

4. Особиста присутність представника родини на реєстрації в громаді, підтвердження повідомлених даних про родину та факту надання згоди на обробку персональних даних (під час реєстрації на грошову допомогу).

Гідно графіку відвідування територіальних громад Шосткинського району представниками ГО «Ліга сучасних жінок» , візит в нашу громаду відбудеться 20.02.2023 року. Реєстрація представників родин буде проходити за адресою: смт. Свеса вул. Центральна,6 у відділі праці та соціального захисту населення.

УМОВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СІМ’ЯМИ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ: 1. Фактичне проживання в цільових громадах Проєкту: ·

2. Приналежність до визначених Проєктом категорій сімей,

- Сім’ї з 2+ утриманцями

- Сім’ї з одним утриманцем і 1+ літнім членом сім’ї (60+)