Додому з полону повернувся ще 101 українець: 100 наших захисників і один цивільний.Серед звільнених 4 − жителі Сумщини

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Офісу Президента України Андрій ЄРМАК.

Серед звільнених бійців − нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них − оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з «Азовсталі». Їх так довго чекали рідні. Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості.

До речі, серед звільнених з полону захисників Маріуполя 4 − жителі Сумщини. Це сумчанин Сергій ЖОГА, жителі Глухова Єгор ДЕНИСЕНКО та Володимир САПУН, а також Євген НЕДБАЙ із Зноб-Новгородської громади.

Дякуємо усім, хто долучився до повернення наших хлопців додому. Дякуємо бійцям за мужність!