Так, насіння картоплі буде розподілено у дев'яти найбільш постраждалих областях уздовж лінії фронту, серед яких: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська.

Зазначається, що загалом буде закуплено 2,6 тисяч тонн сертифікованого насіння картоплі, яке буде розподілено у формі наборів по 25 кг у кожному.

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН, обравши тендер: TenderforprocurementofpotatoseedstoUkraine (Тендер на закупівлю насіння картоплі для України).

Кінцевий термін подання заявки: 6 березня 2023 року, 11:00.

І