Відповідне розпорядження підписав т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО

«Провести в області протягом квітня-травня 2023 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та в її рамках 8 квітня – день благоустрою територій населених пунктів з дотриманням заходів безпеки в умовах воєнного стану», – йдеться в розпорядженні.

Також Тарас Савченко доручив головам РВА рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад у рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» (1 квітня – 5 травня 2023 року) та дня благоустрою забезпечити:

• здійснення заходів щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах;
  • спільно з місцевими центрами зайнятості організувати роботу над залученням безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою населених пунктів;
  • Департаменту розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, рекомендувати Службі автомобільних доріг в Сумській області спільно з РВА та виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад вжити заходів щодо проведення першочергового ямкового ремонту та впорядкування смуг відчуження автомобільних доріг загального користування.

Текст розпорядження дивіться за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2022/117_23.pdf.