Фото без опису

20.06.2023 року  на базі Шосткинського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, з метою запобігання випадків повторного скоєння злочинів та підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в органах пробації, фахівчиня сектору Ямпільське бюро правової допомоги Шосткинського МЦ з надання БВПД Ірина Школьна провела бесіду з правових питань із суб’єктами пробації, які  проживають на території Ямпільської та Свеської громад.

Особи, які перебувають на обліку у районному секторі пробації отримали роз’яснення щодо основних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу», дізналися про види правових послуг, які можна отримати в бюро правової допомоги.

Також засуджених було ознайомлено із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Ірина Школьна довела до присутніх, куди потрібно звернутись, які документи при собі мати й пояснила всі етапи отримання правової допомоги, закликала звертатися до бюро для вирішення актуальних правових питань, пов’язаних із різними життєвими ситуаціями.

По завершенню проведено робочу зустріч з провідним інспектором Шосткинського  районного сектору №2 Філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Любов’ю Полозок, на якій обговорили можливість співпраці з надання консультацій для суб’єктів пробації та  проведення для них заходів з правової освіти.

Фото без опису