Фото без опису

Голова Сумської обласної адміністрації повідомив, що сільські, селищні та міські громади Сумської області продовжують самостійно, через ОВА та через громадські організації передавати необхідні речі та продукти на південь України

«Після 11 червня, коли ми централізовано відправили допомогу від Сумської області, до якої долучились представники громад та бізнес, цей процес не припиняється. Наші жителі, попри обстріли прикордоння, намагаються допомогти тим, кому сьогодні дуже важко через підрив Каховської ГЕС, – зазначив Володимир АРТЮХ. – Я пишаюсь нашими жителями і дякую районним державним адміністраціям та керівництву тих громад, які працюють в цьому напрямку».

Станом на сьогодні гуманітарні вантажі сформували та відправили самотужки на Херсонщину або ж через ОВА чи громадські організації Роменська районна військова адміністрація, Шосткинська районна військова адміністрація, Буринська, Конотопська, Кролевецька, Новослобідська, Путивльська, Великописарівська, Охтирська, Тростянецька, Чернеччинська, Андріяшівська, Вільшанська, Коровинська, Липоводолинська, Роменська, Синівська, Хмелівська, Білопільська, Ворожбянська, Миколаївська сільська, Нижньосироватська, Шосткинська, Ямпільська громади.

Від Сумщини, крім гуманітарного вантажу 11 червня, на Херсонщину надійшли вода питна, борошно, продукти харчування, засоби гігієни, ковдри, матраци, подушки, пральна машина, сушка для білизни, корм для тварин, посуд, будматеріали, товари медичного призначення, мотопомпи, талони на бензин, ємності для води, одяг тощо.

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису