Фото без опису

Відповідним розпорядженням голови обласної військової адміністрації з обласного бюджету на 2023 рік виділено кошти у сумі 2 млн гривень для надання допомоги суб'єктам малого підприємництва, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

 

За інформацією обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі, допомога надається суб'єктам підприємництва на безповоротній основі з метою часткового відшкодування збитків, завданих їх нерухомому майну внаслідок ведення бойових дій, у результаті яких таке нерухоме майно було знищене або пошкоджене.

Розмір допомоги  становить не більше 50% розміру завданих збитків, але у будь-якому випадку не більше 100 тисяч гривень на один об’єкт нерухомого майна та його складові частини.

Для отримання допомоги суб'єктам підприємництва необхідно звернутися до Сумського обласного фонду підтримки підприємництва із заявою та пакетом відповідних документів. Останнім днем подання заяви та документів до Фонду є 30 листопада 2023 року.

З текстом розпорядження та правилами можна ознайомитись за посиланням: http://gue.sm.gov.ua/images/docs/novini/2023/04/2023_159.pdf

 

Контакти КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради: м. Суми, вул. Кооперативна, 3, е-mail:  fondsumy-sor@ukr.net або  czofond@gmail.com, контактні телефони: +38 (050) 214-52-29, +38 (0542) 70-00-65