Свеська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства та цивільного захисту

Вимоги до кандидатів

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади

Завідувача сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту.

1) громадянство України,

2) вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, за напрямком «Архітектура», «Будівництво»,

3) вільне володіння державною мовою,

4) стаж роботи у сфері містобудування та архітектури не менше 2 років,

5) володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача,

6) знання чинного законодавства України.

Перелік документів

на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії,  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку форма П-2ДС з додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності)

- документи про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою: документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до цього Закону.

Особи, які працюють в раді, де оголошено конкурс, і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Свеської селищної ради за адресою: смт Свеса, вул. Грушевського, 31, кабінет першого заступника селищного голови.

За додатковою інформацією звертатись За додатковою інформацією звертатись в Свеську селищну раду до відділу  юридичного забезпечення, кадрової роботи та державної реєстрації апарату Свеської селищної ради і виконавчого комітету.