Bідповідно до Постанови КМУ від 07.04.2023 року № 320 "Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності" при Свеській селищній ради створюється координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Шановні представники підприємств, установ, організацій, інститутів громадського суспільства тощо, Ви маєте можливість прийняти участь у формуванні складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Свеській селищній раді.

Пропозиції надсилайте на електронну адресу відділу освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради osvita@svesa-rada.gov.ua до 31.07.2023 року