Фото без опису

Поради педіатрині Юлії КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ допоможуть батькам сформувати для дитини особисту навичку заміни, щоб подолати страх повітряної тривоги

«Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити – ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

За словами педіатрині Юлії Крушельницької, у малюків все частіше проявляється страх раптової небезпеки – шуму, вибухів, сирени. Зустрічаються випадки, коли діти ховаються під ліжко чи у шафу. Як зарадити в такій ситуації? Важливо пам’ятати, що діти дуже емпатичні, вони вбирають емоції та поводяться так само, як батьки.

Тож аби знизити рівень тривоги у дитини: навчіться зберігати спокій; уникайте психологічних напружень у родині; сформуйте для дитини особисту навичку заміни. І у цьому дописі йдеться про те, що таке навичка заміни, та як її сформувати.

За матеріалами: https://www.facebook.com/howareu.program/posts/pfbid033eQqcmY5yW2BhCC4wEkSkutW5Y19v8G42U7D5LKgm34SJzdSyme8KMQkKNg1TfQSl

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису